Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Oryginalna biżuteria Swarovski 
        Dla kobiet, któré chcą więcej ... !
 

 


Strona główna / KOLEKCJA SWAROVSKI WIOSNA/LATO 2014 W PEŁNYM ROZKWICIE oraz NOWA KOLEKCJA EVERGREENÓW

KOLEKCJA SWAROVSKI WIOSNA/LATO 2014 W PEŁNYM ROZKWICIE oraz NOWA KOLEKCJA EVERGREENÓW

5032769

Swarovski Spring / Summer 2014 - nowa kolekcja "Inspired by ART"

Lato jest w pełnym rozkwicie a do naszego e-shopu dotarły już ostatnie okazy z najnowszej kolekcji biżuterii Swarovski Spring / Summer 2014. Oferta jest teraz kompletna i można ją zobaczyć tutaj. Jest piękna jak zawsze, pełna blasku słońca i odcieni niebieskiego. Wszystkie okazy biżuterii znajdziecie już na stronie internetowej są one dostępne także na magazynie.

W tym roku dyrektor artystyczna Nathalie Colin inspirowała się sztuką. Nie ma potrzeby aby rozpisywać się szczegółowo o poszczególnych źródłach inspiracji, jeśli będzie Was to interesowało możecie o tym przeczytać w innym miejscu – nas interesuje przede wszystkim wynik. W tym miejscu podzielę się kilkoma osobistymi uwagami, które nasunęły mi się podczas rozpakowywania kolekcji :-)

Najbardziej podstawowym spostrzeżeniem jest to, że tym razem kolekcja jest zdecydowanie bardziej stonowana kolorystycznie. W przeciwieństwie do zeszłorocznej Spring / Summer 2013 inspirowanej karnawałem w Rio de Janeiro, która była feerią tropikalnych kolorów, radości i euforii, tegoroczna kolekcja jest znacznie bardziej spokojna. I choć wciąż jest bogata (aż pełna przepychu) w kształtach oraz rozmiarach ozdób (dlatego podczas wyboru naprawdę polecam zwrócić uwagę na podane wielkości, ponieważ niektóre z okazów są naprawdę monstrualne J i nie każda kobieta jest w stanie coś takiego nosić), jeśli chodzi kolory sprowadza się raczej do kolorów ziemi oraz odcieni niebieskiego. W ofercie dominuje przede wszystkim złoto, używa się dużo złoceń różowym złotem oraz kryształów przezroczystych lub w odcieniu złota. Drugą dominującą linią jest kolorystyka od niebieskiego do niebieskozielonego. Ta jest widoczna przede wszystkim na popularnych bransoletkach SLAKE.

Wspaniałą nowością są bransoletki SLAKE w wykonaniu BAND – szerokie, masywne bransoletki.

 

 

5037393
Poza biżuterią z najnowszej kolekcji mamy na stanie liczne hity z poprzednich lat. Ponownie dostępny jest zestaw TASHA, kolczyki SOPHISTICATED, kolczyki NIGHTINGALE oraz wiele innych. Magazyny są pełne, wystarczy wybrać coś dla siebie z naszej bogatej oferty.
1179802
Swarovski original

Biżuteria Vicus - sklep internetowy z oryginalną biżuterią Swarovski

W naszym sklepie internetowym Biżuteria Vicus oferujemy możliwość wygodnego zakupu oryginalnej biżuterii Swarovski, wykonanej i ręcznie zdobionej w warsztatach tej słynnej firmy. Ich wysoka jakość wiąże się z wyjątkowością i prestiżem - każdy element biżuterii jest niepowtarzalny i oryginalny, prawdziwe klejnoty trudno przeoczyć ze względu na ich blask i doskonałą obróbkę. Zawsze dążymy do zapewnienia wysokiej jakości usług dla naszych klientów. Zresztą, możesz samodzielnie się o tym przekonać - czekamy na Twoją wizytę.
By visiting this website you accept using of cookies which are important for its correct functioning.