Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Oryginalna biżuteria Swarovski 
        Dla kobiet, któré chcą więcej ... !
 

 


Strona główna / Szczęście domowego ogniska z marką Swarovski

Szczęście domowego ogniska z marką Swarovski

Czy wierzysz w przesądy? Większość chyba powie, że nie. A jednak, czy nie zdarza ci się, że widząc  kominiarza nieświadomie szukasz guzika? Na pewno znajdziesz bynajmniej jedną rzecz, którą robisz odruchowo, albo o której chociaż chwilę pomyślisz.
Swarovski amulet
Firma Swarovski tak samo jak wiele innych przed nią stworzyła amulety przynoszące zdrowie, szczęście, miłość oraz obfitość. A jak wiadomo, gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.
 
Inspirację do stworzenia takich oto amuletów zaczerpnięto z tradycyjnych symboli orientalnych, które przeobrażone zostaly przez firmę Swarovski w typowy dla niej sposób.
 
Trzeba przyznać, że wyszły niesamowicie urocze kawałki. W wymiarach bardziej wyraźne, slużą jako piękna dekoracja do domu czy mieszkania. Będą się świetnie wyróżniać wtedy, kiedy zostaną oświetlone lub kiedy światło będzie przez nie przechodzić.
 
Chodzi o to, że kryształy, które upiększają amulet, nie są osadzone na powierzchi ozdoby. Światło może przez kryształy swobodnie przenikać i tworzyć niezliczone wariacje tęczy w zależności od natężenia światła, rodzaju oświetlenia i pory dnia... Tak więc jeśli masz zasłony, których nie zbyt często zaciągasz, to stanowią one absolutnie idealne miejsce.
 
Amulety są bardzo dobrze wykonane – stal w odcieniach złota, kryształy, sznurek i czerwony frędzel sprawią, że będziesz się czuł prawie jak w Chinach albo prosto na dworze królewskim Zakazanego Miasta.
Amulety są też wspaniałym prezentem. Zostałeś zaproszony na parapetówkę? Obdaruj swych przyjaciół naszymi ozdobami wiszącymi. Tak samo jest z rodziną. Kup swym rodzicom amulet szczęścia pod choinkę. Na pewno się ucieszą.
 
Jakość wykonania oraz sława Swarovskiego marki zdecydowanie nie obrazi nawet zagorzałych sceptyków. A czy owe amulety naprawdę działają? A może tak... Przekonaj się sam. 
Swarovski original

Biżuteria Vicus - sklep internetowy z oryginalną biżuterią Swarovski

W naszym sklepie internetowym Biżuteria Vicus oferujemy możliwość wygodnego zakupu oryginalnej biżuterii Swarovski, wykonanej i ręcznie zdobionej w warsztatach tej słynnej firmy. Ich wysoka jakość wiąże się z wyjątkowością i prestiżem - każdy element biżuterii jest niepowtarzalny i oryginalny, prawdziwe klejnoty trudno przeoczyć ze względu na ich blask i doskonałą obróbkę. Zawsze dążymy do zapewnienia wysokiej jakości usług dla naszych klientów. Zresztą, możesz samodzielnie się o tym przekonać - czekamy na Twoją wizytę.
By visiting this website you accept using of cookies which are important for its correct functioning.