Szczęście domowego ogniska z marką Swarovski
Czy wierzysz w przesądy? Większość chyba powie, że nie. A jednak, czy nie zdarza ci się, że widząc  kominiarza nieświadomie szukasz guzika? Na pewno znajdziesz bynajmniej jedną rzecz, którą robisz odruchowo, albo o której chociaż chwilę pomyślisz.
Swarovski amulet
Firma Swarovski tak samo jak wiele innych przed nią stworzyła amulety przynoszące zdrowie, szczęście, miłość oraz obfitość. A jak wiadomo, gdy dwóch robi to samo, to nie jest to samo.
 
Inspirację do stworzenia takich oto amuletów zaczerpnięto z tradycyjnych symboli orientalnych, które przeobrażone zostaly przez firmę Swarovski w typowy dla niej sposób.
 
Trzeba przyznać, że wyszły niesamowicie urocze kawałki. W wymiarach bardziej wyraźne, slużą jako piękna dekoracja do domu czy mieszkania. Będą się świetnie wyróżniać wtedy, kiedy zostaną oświetlone lub kiedy światło będzie przez nie przechodzić.
 
Chodzi o to, że kryształy, które upiększają amulet, nie są osadzone na powierzchi ozdoby. Światło może przez kryształy swobodnie przenikać i tworzyć niezliczone wariacje tęczy w zależności od natężenia światła, rodzaju oświetlenia i pory dnia... Tak więc jeśli masz zasłony, których nie zbyt często zaciągasz, to stanowią one absolutnie idealne miejsce.
 
Amulety są bardzo dobrze wykonane – stal w odcieniach złota, kryształy, sznurek i czerwony frędzel sprawią, że będziesz się czuł prawie jak w Chinach albo prosto na dworze królewskim Zakazanego Miasta.
Amulety są też wspaniałym prezentem. Zostałeś zaproszony na parapetówkę? Obdaruj swych przyjaciół naszymi ozdobami wiszącymi. Tak samo jest z rodziną. Kup swym rodzicom amulet szczęścia pod choinkę. Na pewno się ucieszą.
 
Jakość wykonania oraz sława Swarovskiego marki zdecydowanie nie obrazi nawet zagorzałych sceptyków. A czy owe amulety naprawdę działają? A może tak... Przekonaj się sam. 
Czy chcesz wydrukować stronę?
Ukryj przed drukiem niektóre części strony.
Drukuj całą stronę tak, jak jest widoczna.
(ta część nie zostanie wydrukowana)
Korekta strony przed drukiem
Umieść mysz w jakimś miejscu na stronie, pokaże się czerwony prostokąt. Po kliknięciu zaznaczona treść zostanie ukryta. Następnie kliknij 'Drukuj'