Swarovski original
CZ / SK / PL
 
        Oryginalna biżuteria Swarovski 
        Dla kobiet, któré chcą więcej ... !
 

 


Strona główna / Oświadczenie o dostępności

Oświadczenie o dostępności

Niniejsza strona internetowa odzwierciedla dostępność i brak barier w sieci zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami tworzenia dostępności sieci oraz wytycznych przygotowanych dla celów nowelizacji ustawy nr 365/2000 Dz.U. Republiki Czeskiej, o systemach informatycznych administracji publicznej.

Strona została stworzona zgodnie ze specyfikacjami wydanymi przez konsorcjum W3C według znaczników języka HTML 4 Transitional, HTML 5 lub XHTML 1.1 Transitional i przestrzega poprawności składniowej i semantycznej.
Zawartość jest całkowicie oddzielona od stylu za pomocą arkuszy CSS. Strona może być również wyświetlana w innych urządzeniach wyjściowych (telefony komórkowe, czytniki głosowe itp.).
Niektóre informacje dodatkowe (w szczególności dokumenty do pobrania) są dostępne na stronie w innych formatach, zazwyczaj w formacie PDF. W celu wyświetlenia dokumentów w tym formacie wymagana jest przeglądarka Adobe Reader, którą można pobrać za darmo na stronie firmy Adobe inc., lub inny program do odczytywania formatu PDF.
Niektóre funkcje uzupełniające lub multimedialne niniejszej strony zostały stworzone przy użyciu technologii Adobe Flash i mogą wymagać instalacji wtyczki do przeglądarki Adobe Flash Player, którą można pobrać za darmo na stronie firmy Adobe inc.

Dla pełnego funkcjonowania niniejszej strony internetowej niezbędna jest instalacja i włączona obsługa skryptu JavaScript.
Swarovski original

Biżuteria Vicus - sklep internetowy z oryginalną biżuterią Swarovski

W naszym sklepie internetowym Biżuteria Vicus oferujemy możliwość wygodnego zakupu oryginalnej biżuterii Swarovski, wykonanej i ręcznie zdobionej w warsztatach tej słynnej firmy. Ich wysoka jakość wiąże się z wyjątkowością i prestiżem - każdy element biżuterii jest niepowtarzalny i oryginalny, prawdziwe klejnoty trudno przeoczyć ze względu na ich blask i doskonałą obróbkę. Zawsze dążymy do zapewnienia wysokiej jakości usług dla naszych klientów. Zresztą, możesz samodzielnie się o tym przekonać - czekamy na Twoją wizytę.
By visiting this website you accept using of cookies which are important for its correct functioning.